Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wszystkich "lekarzy", którzy złożyli wypowiedzenia zapraszam do mnie do pracy. Płacę 2 tyś zł na rękę za miesiąc . Przy okazji zobaczycie jak wygląda normalna praca, za normalną stawkę w tym kraju.
Tylko dlaczego na czarno ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha dobre! Lucas...beee? No tak bo to nie lekarze uciskają klatkę... dafibrylatory...beee? No tak przecież mozna wziąść dwa kabelki i...może akumulator? Warunki socjalne beee? Proponuję wynająć pokoje w hotelach dla tych lekarzy. Wstydu im brak...to na pewno, a sporej części również i wiedzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  W chełmie na takim dyzurze jest 30-40 wyjazdów na dobę...I każdy z lekarzy na działanosc gospodarczą, i tej zarobionej kwoty płaci zus i podatek....Stawka 45 zl jest najniższą stawką w województwie...Pani która mi dziecko pilnuje wola 50 zl za godzine,...  
Człowieku, z choinki się urwałeś? Jakie 50 zł za godzinę opieki nad dzieckiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tak na serio w pogotowiu chełmskim nie ma żadnego doktorka ze specjalizacją z medycyny ratunkowej, są za to ginekolodzy, pulmonolodzy, ortopedzi, oraz emeryci, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazdy mial prawo sie ucztc za lekarza,nikt nikomu nie broni,a teraz zazdrosc was zzera,brawo lekarze rzadajcie tyle nalezy wam sie za tak ciezka dluga odoowiedzialna prace,zamuast siedziec w domu z rodzinami przy swiatecznym stole to zapiepszacie po pare dyzurow naraz.poswiecacie sie dla pracy wiec nalezy wam sie dobra pensja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazdy mial prawo sie ucztc za lekarza,nikt nikomu nie broni,a teraz zazdrosc was zzera, brawo lekarze rzadajcie tyle nalezy wam sie za tak ciezka dluga odoowiedzialna prace,zamuast siedziec w domu z rodzinami przy swiatecznym stole to zapiepszacie po pare dyzurow naraz. poswiecacie sie dla pracy wiec nalezy wam sie dobra pensja
  Bełkot słowny i ortograficzny. Klakierem kasty lekarskiej stał się menel bez szkoły podstawowej ?  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W głowie się pomieszało. Wykształcili się na koszt państwa, wszyscy oprócz dobrych pensji dorabiają prywatnie, żyją ponad stan. Człowiek całe lata płci składki zdrowotne i nie może się doczekać wizyty,a i tak za większość musi zapłacić dodatkowo, Puknijcie się w głowę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda, że dostaną kontrakty i 2000 zł za dyżury w Mariupolu>?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda, że dostaną kontrakty i 2000 zł za dyżury w Mariupolu>?
Prawda !  tylko my musimy teraz z tego Mariupola bolszewików przegonić i kacapa putina i poszerzyć w ten sposób naszą przestrzeń życiową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiota! Co to za poswięcenie na dyżurach, kiedy pan doktor śpi i nie mozna go obudzić. Czesto przebywam w szpitalach i nieraz sie napatrzyłam jako to ciężka praca lekarza, którego pomyłkę kryje ziemia. Oczywiscie, że sie im w głowach poprzewracało. Za grosz nie mają godności!!! Za  dyżur żądać wiecej niz połowa Polaków zarabia to nie tylko nieprzyzwoite ale i bezczelne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bełkot słowny i ortograficzny. Klakierem kasty lekarskiej stał się menel bez szkoły podstawowej ?  :D
Chyba nie, jestem pewna że pisał to sam niedouczony lekarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Je bać konowałów to są tylko lekarze ludzie jak wszyscy a zachowują się jak bogowie. Chce zarabiać duże sumy a pewnie gamonie nic nie potrafią zrobić i ratownicy za nich robią tylko szkoda ze nie za ich pęsje. Jak dla mnie powinno zmienić się prawo ratownik powinien stwierdzać zgon i wtedy człowiek z pieczątka był by nie potrzebny w ZRM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na oddziale to jeszcze coś trochę robią ale w pogotowiu to hu...mi do góry leżą i żrą, a na front ukraiński ich niech zobaczą co to życie, niech ze strachu klocka w majty zrobią, niech się porzygają na widok bólu i cierpienia i w końcu niech zaśmierdnie się od brudu i potu bez możliwości wzięcia ulubionego prysznicu co kilka godzin i wówczas dać im te dwa klocki o które to tak pazernie walczą, po trupach do celu! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastąpić ich Ratownikami z mini. 5 lat doświadczenia dążyć do tego aby zlikwidować zespoły S
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według Was lekarz odpowiedzialny za ratowanie waszego życia, będący w pogotowiu całą dobę powinien zarabiać tyle co zwykły cieć lub sprzątaczka... Po tych wszystkich komentarzach widać jaką sieczkę robią wam w głowach media... Normalnie rozumiejący człowiek zrozumiałby, że lekarz powinien zarabiać za taką odpowiedzialność  i tyle wyrzeczeń i pracy jaką ponosi JEDNĄ Z NAJWYŻSZYCH zarobków w społeczeństwie. Normalne społeczeństwa na zachód od nas już dawno to zrozumiały - nikt nie psioczy na zarobki i pracę lekarzy. Dlaczego? Bo przy odpowiednich zarobkach nie lekarz nie musiałby pracować ponad normę taką, która ogranicza jego jakość pracy!!!  Ja osobiście wolałbym, żeby leczył mnie lekarz wypoczęty i odpowiednio zmotywowany finansowo do pracy, a nie traktujący mnie jako intruza za którego leczenie dostaje jakieś śmieszne grosze..
  W końcu ktoś napisał coś mądrego. Szanowni Pacjenci to,że Wy zarabiacie 2000 miesięcznie to nie wina lekarzy pretensje powinniście zgłaszać do rządu,pracodawców itp.3 miliony Polaków wyjechało z kraju a WY ,którzy zostaliście Macie robioną koszmarną sieczkę w głowie-dopłacacie miliardy do utrzymania obiboków polityków ,milionów urzędników,samorządowców-zwykły WÓJT zarabia 12000 i jakoś was to nie INTERESUJE !!! a gdzie reszta urzędasów?oni WAS nie wyleczą!!!.zapewniam WAS ,że każdy lekarz MARZY o tym abyście zarabiali 20000 tys.bo wtedy i ON tez będzie zarabiał godnie-tak właśnie jest na Zachodzie-Oczywiście WÓJTOWI jest to obojętne ile zarabiacie Obudzcie się ludzie i może zrozumiecie ,że ktoś celowo Wami manipuluje,nastawia przeciwko sobie. Szanujcie swoich lekarzy,nauczycieli,inżynierów bo oni WAS szanują tyrając ponad siły -jeszcze nie wszyscy wyjechali ale ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w d...ch się poprzewracało!!! 2000zł za spanie to ciut zbyt wiele, nieprawdaż??
 Szanowni Pacjenci to,że Wy zarabiacie 2000 miesięcznie to nie wina lekarzy pretensje powinniście zgłaszać do rządu,pracodawców itp.3 miliony Polaków wyjechało z kraju a WY ,którzy zostaliście Macie robioną koszmarną sieczkę w głowie-dopłacacie miliardy do utrzymania obiboków polityków ,milionów urzędników,samorządowców-zwykły WÓJT zarabia 12000 i jakoś was to nie INTERESUJE !!! a gdzie reszta urzędasów?oni WAS nie wyleczą!!!.zapewniam WAS ,że każdy lekarz MARZY o tym abyście zarabiali 20000 tys.bo wtedy i ON tez będzie zarabiał godnie-tak właśnie jest na Zachodzie-Oczywiście WÓJTOWI jest to obojętne ile zarabiacie Obudzcie się ludzie i może zrozumiecie ,że ktoś celowo Wami manipuluje,nastawia przeciwko sobie. Szanujcie swoich lekarzy,nauczycieli,inżynierów bo oni WAS szanują tyrając ponad siły -jeszcze nie wszyscy wyjechali ale ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. Szanowni Pacjenci to,że Wy zarabiacie 2000 miesięcznie to nie wina lekarzy pretensje powinniście zgłaszać do rządu,pracodawców itp.3 miliony Polaków wyjechało z kraju a WY ,którzy zostaliście Macie robioną koszmarną sieczkę w głowie-dopłacacie miliardy do utrzymania obiboków polityków ,milionów urzędników,samorządowców-zwykły WÓJT zarabia 12000 i jakoś was to nie INTERESUJE !!! a gdzie reszta urzędasów?oni WAS nie wyleczą!!!.zapewniam WAS ,że każdy lekarz MARZY o tym abyście zarabiali 20000 tys.bo wtedy i ON tez będzie zarabiał godnie-tak właśnie jest na Zachodzie-Oczywiście WÓJTOWI jest to obojętne ile zarabiacie Obudzcie się ludzie i może zrozumiecie ,że ktoś celowo Wami manipuluje,nastawia przeciwko sobie. Szanujcie swoich lekarzy,nauczycieli,inżynierów bo oni WAS szanują tyrając ponad siły -jeszcze nie wszyscy wyjechali ale ...   czarno ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pokaż lekarzu co masz w garażu!!!!!!!!!!!!   czas skończyć fochy doktorów i spanie na dyżurach za taką kasę do roboty brać się a nie wielkie jaśniepaństwo co pielęgniarka nawet boi się obudzic na dyżurze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie napisałeś, że to Chełmskie konowały. Bo pracują w pogotowiach również lekarze (jest ich nie wielu) którzy mają świadomość, że w pogotowiu to jest odpoczynek po szpitalnym dyżurze i zamiast odpoczywać w domu czynią to w pogotowiu ok. 20 godzin na dobowy dyżur i ta kwota 50zł/godz. ich zadawala. Ci również na wyjeździe są aktywni, a nie trzymają ręce w kieszeniach i patrrzą co robią ratownicy. Szkoda, że dytrektor nie może opublikować listy konowałów. Ta wiedza myślę przydałaby się mieszkańcom Chełma tak jak te wpisy mieszkańcom regionu.
 Szanowni Pacjenci to,że Wy zarabiacie 2000 miesięcznie to nie wina lekarzy pretensje powinniście zgłaszać do rządu,pracodawców itp.3 miliony Polaków wyjechało z kraju a WY ,którzy zostaliście Macie robioną koszmarną sieczkę w głowie-dopłacacie miliardy do utrzymania obiboków polityków ,milionów urzędników,samorządowców-zwykły WÓJT zarabia 12000 i jakoś was to nie INTERESUJE !!! a gdzie reszta urzędasów?oni WAS nie wyleczą!!!.zapewniam WAS ,że każdy lekarz MARZY o tym abyście zarabiali 20000 tys.bo wtedy i ON tez będzie zarabiał godnie-tak właśnie jest na Zachodzie-Oczywiście WÓJTOWI jest to obojętne ile zarabiacie Obudzcie się ludzie i może zrozumiecie ,że ktoś celowo Wami manipuluje,nastawia przeciwko sobie. Szanujcie swoich lekarzy,nauczycieli,inżynierów bo oni WAS szanują tyrając ponad siły -jeszcze nie wszyscy wyjechali ale ...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Obok żądań finansowych lekarze wytykają dyrektorowi błędy w zarządzaniu stacją. Jeden z zarzutów dotyczy zakupu kosztownych defibrylatorów i urządzeń Lukas, które ułatwiają pracę zespołów ratownictwa medycznego."   Hmmm... nie wiem jak to rozumieć, u Nas tylko czekamy na LUCAS'y, jeżeli tam ich nie chcą, to chyba zwyczajnie nie wyjeżdżają do pacjentów, niezadowolenie z zakupu takiego sprzętu, to zwyczajnie brak znajomości tematu swojego zawodu, w takim wypadku może nawet lepiej by złożyli wypowiedzenia, są niekompetentni.   Jeżeli chodzi o osoby które piszą, że takie stawki są uzasadnione, to albo piszą to sami zainteresowani, albo ludzie oderwani od rzeczywistości kraju w którym żyjemy, a najpewniej jedno i drugie zarazem. Sam jeździłem na zespołach "S" obecnie "P", dobrze znam specyfikę pracy, a mam dość trudny rejon, gdzie średnia wieku w mieście w którym pracuję jest najwyższa, co za tym idzie, niestety, umieralność także. Pracę na zespołach "S" wspominam raczej z przykrym uśmiechem, gdzie często lekarz jedyną pracą jaką wykonywał było wypisanie karty medycznych czynności ratunkowych, a całą resztę wykonywała reszta zespołu, ze wskazaniem na ratowników. Obecnie na zespole "P" czuję się dużo lepiej, praca jest cięższa, choć ja lubię tę pracę, od razu chciałbym zaznaczyć, że wyjazdy są dokładnie takie same, ale zdecydowanie częstsze, a przez to szansa wyjazdu do prawdziwego stanu zagrożenia życia dużo wyższa. Uwierzcie mi państwo, mam stawkę ponad 3x mniejszą niż oczekiwana przez lekarzy w tym artykule, również mam skończone studia wyższe, do tego regularnie się dokształcam (co jest wymagane od ratownika, a od lekarza już nie), uważam, że faktycznie za mało zarabiam biorąc pod uwagę ciężar odpowiedzialności jaki na mnie spoczywa, pełniąc funkcję kierownika zespołu (zresztą kierowca-ratownik wcale nie ma lżej), jednak patrząc na realne zarobki w naszym kraju, stawki o których lekarze piszą, są absurdalne. Nie chcę się wypowiadać za Nich, ale myślę, że ratownik w zespole "P" powinien zarabiać 35-40PLN/h brutto, a uczciwa kwota dla lekarza, biorąc pod uwagę zaufanie społeczne, a nie realną wiedzę i kompetencje które wnosi do zespołu powinna wynosić może 5PLN/h więcej.
W końcu ktoś napisał coś mądrego. Szanowni Pacjenci to,że Wy zarabiacie 2000 miesięcznie to nie wina lekarzy pretensje powinniście zgłaszać do rządu,pracodawców itp.3 miliony Polaków wyjechało z kraju a WY ,którzy zostaliście Macie robioną koszmarną sieczkę w głowie-dopłacacie miliardy do utrzymania obiboków polityków ,milionów urzędników,samorządowców-zwykły WÓJT zarabia 12000 i jakoś was to nie INTERESUJE !!! a gdzie reszta urzędasów?oni WAS nie wyleczą!!!.zapewniam WAS ,że każdy lekarz MARZY o tym abyście zarabiali 20000 tys.bo wtedy i ON tez będzie zarabiał godnie-tak właśnie jest na Zachodzie-Oczywiście WÓJTOWI jest to obojętne ile zarabiacie Obudzcie się ludzie i może zrozumiecie ,że ktoś celowo Wami manipuluje,nastawia przeciwko sobie. Szanujcie swoich lekarzy,nauczycieli,inżynierów bo oni WAS szanują tyrając ponad siły -jeszcze nie wszyscy wyjechali ale ...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...